تبلیغات
یک شاخه گل شقایق

یک شاخه گل شقایق
 
من در اینجا با جدیت حضور خود را در عرصه انتخابات اعلام می كنم.
 
به گزارش خبرنگار تابناک، سید محمد خاتمی دقایقی پیش در جمع اعضای مجمع روحانیون مبارز، جمعی از فعالین سیاسی و در حضور رسانه های داخلی و خارجی رسما کاندیداتوری خود رابرای انتخابات ریاست جمهوری دهم اعلام کرد.
 
خاتمی در این مراسم گفت: من در اینجا با جدیت حضور خود را در عرصه انتخابات اعلام می كنم.
 
وی آنگاه افزود: چند نكته در این میان مهم به نظر میرسد؛ یكی اینكه احیانا بیان شده كه من دچار تردید بوده‌ام، من هیچگاه تردید نداشته‌ام گرچه تدبیر خاصی برای حضور در صحنه و اینكه چه كسی و به چه صورتی شركت كند، داشتم.

خاتمی اضافه نمود:  مگر می شود كسی نسبت به انتخابات بی تفاوت باشد؟ ما دلبسته به این كشور هستیم و عظمت آن را می خواهیم و آرمان‌های انقلاب ما نیز همین است. مگر می توان نسبت به حضور در این عرصه تردید داشت؟ خدا را شكر كه ما بی تفاوت نیستیم و حق و وظیفه خود می دانیم كه در صحنه حضور داشته باشیم، انقلاب متعلق به مردم و كشور است.
 
همه ما نسبت به كشور احساس تعهد می كنیم و اینكه چگونه حضور بیابیم تدبیر در كار بود و آن تدبیر به نتیجه نرسید.

نكته دوم اینكه این حضور، جا را برای هیچ كس و هیچ جریانی تنگ نمی كند، راه باز است و حضور و شور مردم بسیار مهم. معتقدم حضور افراد با سلایق مختلف می تواند زمینه را پرشور كند و جا برای هیچكس تنگ نیست و امیدوارم این حضور و حضورهای دیگر زمینه حضور حداكثری مردم در عرصه باشد و هر چه باشد خیر است.

محمد خاتمی گفت: سوم اینكه در اینجا از همه كسانی كه حمایت كرده اند و می كنند، تقدیر می كنم و خودم را سرباز كوچك برای ملت می‌دانم و طبعا در هر كجا كه باشم بعد از خدا خودم را در برابر ملت ایران مسئول می دانم و معتقدم كسی كه راس قوه اجرایی كشور قرار می گیرد به نسبت مساوی با آحاد ملت ایران قرار دارد و همواره كوشیده ام با قوت و قدرت و امیدواری به آینده تشكل ها حضور داشته باشند و بستر نقد رونق بیشتری داشته باشد.
 
منبع:تابناکطبقه بندی: خبرهای ثوپه توپ، 
برچسب ها: خاتمی، انتخابات، خاتمی آمد،  
[ یکشنبه 20 بهمن 1387 ] [ 08:30 ب.ظ ] [ آبتین ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب